anka.net CLOUD SERVER

Türkiye Lokasyon Cloud Server

anka.net ailesi olarak siz değerli müşterilerimizle sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa, Minimum fiyat, maksimum performans sunan Cloud (Bulut Bilişim) Sunucu paketlerimiz ile karşınızdayız. anka.net sunucuları Türkiye IBM verimerkezinde barındırılmaktadır.

Standart Cloud
2000 Mz CPU 1 GB Ram 30 GB Hdd 1000 GB Trafik

50 TL / Ay

SATIN AL
Performans Cloud
4000 Mz CPU 2 GB Ram 60 GB Hdd 1000 GB Trafik

100 TL / Ay

SATIN AL
Premium Cloud
8000 Mz CPU 4 GB Ram 100 GB Hdd 1000 GB Trafik

150 TL / Ay

SATIN AL
Mega Cloud
8000 Mz CPU 8 GB Ram 150 GB Hdd 1000 GB Trafik

250 TL / Ay

SATIN AL

Üstün Altyapı...

Yüksek trafikli ve yoğunluğunun yüksekliği sebebiyle paylaşımlı hosting servislerini kullanamayan web siteleri veya e-posta sunucuları gibi yoğun uygulamaları barındırmakta kullanılan Cloud sunucular paylaşımsız olarak ayrılmış belirli bir işlemci gücü, bellek kapasitesi ve sabit disk gibi sistem kaynakları ile sağlanmaktadır. Bu sayede Cloud sunucular birbirlerinden tamamen ayrılmakta ve en üst düzey performans elde edilmektedir.

Neden Cloud Sunucu ?

Cloud teknolojisi; sunucuların mekan bağımsız olarak, bir ağ üzerinden iletişim kurmasını ve çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca Cloud sunuculardan herhangi birinde sorun olduğu takdirde diğer sunucudan web siteniz kesinti olmadan devam edebilmektedir.

SUNUCU KALİTESİ

Siz değerli müşterilerimizle sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa, minimum fiyat, maksimum performans sunan Cloud Sunucu paketlerimiz ile karşınızdayız. Son teknoloji sunucularımız ile bugün anka.net ailesine katılın düşük fiyat ve kaliteli teknik destek hizmeti ile tanışın!

Hep Destek...

Bireysel kurumsal ayrımı yapmadan dünya standartlarındaki internet hizmetlerini yıllardır en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bize güvenen binlerce müşterimiz bunun bir kanıtı.
7 gün 24 saat kredi kartı ile yapmış olduğunuz siparişlerde 1 saat içerisinde aktivasyon sağlıyoruz..

ANKA CLOUD

Hızlı, Güvenli ve Uygun...

Türkiye Lokasyon.
Kaliteli Destek.
Hızlı Aktivasyon.

my.anka.net